Kurumsal

Kurumsal: Dev Grup Kesici Takım Makina Hırdavat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 20 yılı aşkın süredir Kesici Takım sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Her geçen gün siz müşterilerimizin desteği ve iş birliği ile gücümüze güç katıyor, Pazarlama ve ürün tedariğinin yanı sıra Teknik operasyonlar ve iş geliştirmelerinize katkıda bulunmayı kendimize bir görev ediniyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında Şehir/Bölge gözetmeksizin “Üretim Neredeyse Biz Oradayız!” sloganımızla emin adımlarla hizmeti sizlere ulaştırıyoruz.

Misyonumuz: Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, insanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak.
 
Vizyonumuz: Her kesime aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluş olmak.